Важлива інформація!

Примірки відбуваються за попереднім записом + 380 509 555 771.
Салон працює з 10-00 до 17-00.
Під час воєнного стану салон відкривається лише під клієнта за попереднім записом на примірку.

Наш салон знаходиться на головній вулиці міста Харкова, Сумській 59, зовсім поруч із Центральним Палацом Одруження. Ми зробимо для тебе вибір сукні не менш приємною подією, ніж найголовніша урочистість у твоєму житті! Нам дуже важливо, щоб на примірці ти почувалася дуже комфортно, у нас три великі примірювальні, є додаткові дзеркала, щоб ти могла добре розглянути себе з усіх боків. З тобою працюватиме персональний стиліст-консультант, якому ти можеш повністю довірити свій образ. У телефонному режимі ти можеш не тільки записатися на примірку, але й проконсультуватися з приводу наявності тих чи інших суконь.
Прокату весільних та вечірніх суконь у нашому салоні немає. Ми краще дамо хорошу знижку на сукню, але ніхто до Вас її одягати на весілля чи інший захід не буде. А це дуже важливо для кожної нареченої та випускниці! Кожна з нас хоче бути єдиною і неповторною, особливо в такий важливий для себе день!
Весілля або випускний - це дуже важливий день у житті кожної дівчинки, тому все має бути ідеальним. Наш салон співпрацює з lux-ательє, тому в нашому салоні можна зробити корекцію будь-якої сукні за довжиною чи фігурою. Записуйся на примірку заздалегідь, по телефону чи через соціальні мережі, ми працюємо щодня з 10-00 до 17-00. Примірки у весільному салоні проходять за попереднім записом. Запишіться, будь ласка, на примірку за тел. +380509 555 771 або заповніть форму запису на примірку, що знаходиться на головній сторінці сайту.