Як проходить примірка у нашому весільному салоні?

Ми зробили все, щоб у нашому салоні Ви та сукня знайшли один одного. Вибирайте день і час, зручні для Вас, запишіться на примірку та приходьте. Поміряємо всі сукні, що Ви хотіли б побачити на собі, і обов'язково знайдемо її – єдину та неповторну! У весільної та вечірньої сукні п'ять класичних силуетів. Кожен силует має свої особливості. Щоб знайти своє краще, ми рекомендуємо приміряти сукні всіх силуетів, навіть ті, які Ви не плануєте купувати.

Примірка сукні триває приблизно годину. Ми разом з Вами вибираємо сукні з каталогу або прямо із зали, та відважуємо їх у примірювальну. Починаємо примірку, і вже після другої сукні Ви бачите, який силует Вам підходить, яка тканина подобається, зазвичай після 5 суконь знаходимо його ... "твоє плаття ...". Ми ніколи не нав'язуємо свою думку і завжди залишаємо вибір за Вами, але дуже радимо прислухатися до наших консультантів. Поки Ви міряєте сукні, мама та подруги розташовуються на затишних диванчиках, гортають каталоги, і насолоджуються приміркою. Коли сукня вибрана, щоб завершити образ, підбираємо до сукні фату, прикраси та інші аксесуари. Якщо Ваше весілля буде в прохолодну пору року - підберемо накидку або шубку.

Образ завершений: обрані сукня, фата та прикраси, і Ви, найщасливіша, забираєте свою сукню у фірмовому чохлі додому! Часто буває, що вбрання купується задовго до урочистостей, тому Ви замислюєтеся, як і де зберігати свою сукню? Якщо потрібно, візьмемо сукню на зберігання до дати вашої урочистості. Упакуємо його в чохол, прикріпимо етикетку із зазначенням імені, розміру, кольору сукні та датою, до якої зберігається сукня в салоні. Відважимо в окрему кімнату, де з нею вже потім працюватиме модельєр на час корекціі сукні.